Timbalan Pendaftar (N48)

Pn. Sharifah Nurul Faridah binti Syed Abu Bakar | nurulfaridah@utem.edu.my  | +606 270 2416

Penolong Pendaftar Kanan(N44)

Pn. Norhidayah binti Mohd Zainudin | norhidayah.zainudin@utem.edu.my | +606 270 2417

Pen. Peg. Tadbir (N29)

Noor Azman bin Mansor | noorazman@utem.edu.my |+606 270 2484

Penolong Akauntan (W29)

Rumaiyah binti Saad | rumaiyah@utem.edu.my | +606 270 2560

Setiausaha Pejabat (N29)

Norasmara binti Mahmud | norasmara@utem.edu.my | +606 270 2414
Siti Norhashimah binti Kolah | hashimah@utem.edu.my | +606 270 2415

Pembantu Tadbir Kanan (N22) KUP

Rohana binti Abu Bakar | rohana2@utem.edu.my | +606 270 2419

Pembantu Akauntan Kanan (W22)

Noridayu binti Baharom | noridayu@utem.edu.my | +606 270 2420

Pembantu Tadbir (P/O) (N19)

Izwan bin Mohamad | izwan.mohamad@utem.edu.my | +606 270 2421
Rohaya binti Ibrahim| rohaya@utem.edu.my | +606 270 2559
Nur Aishah Binti Shafie | aishah.shafie@utem.edu.my | +606 270 2422

Pembantu Operasi (N14) KUP

Jasmi bin Johari | jasmi@utem.edu.my | +606 270 2423