ACADEMIC COMMITTEE
ACADEMIC COMMITTEE
ALUMNI |
1. CIK ZAKIAH AYOP (SKK)(P) |
2. MARLIZA (SKK) |
3. DR. NUR ZAREEN ZULKARNAIN (ICA) |
PEMBANGUNAN PELAJAR: Unit: Pemerkasaan P&P, Pertandingan, Pembangunan Kerjaya & Keusahawanan |
1. EN SUHAIZAN SULONG (SE)(P) |
2. PN MASHANUM (SE) |
3. DR FAUZIAH (ICA) |
4. PN KHADIJAH WAN MOHD GHAZALI (SKK) |
JADUAL WAKTU |
1. DR. SITI RAHAYU (SKK)(P) |
2. PN NOOR AZILAH (SE) |
3. EN NOOR AZMAN (A) |
4. PN SITI NORHASHIMAH (A) |
5. PN NUR AISHAH (A) |
MOBILITI |
1. DR. ZULKIFLEE MUSLIM (SKK)(P) |
2. DR YAHAYA RAHIM (SE) |
3. EN WAN SAZLI NASHARUDIN (MI) |
4. PN HIDAYAH RAHMALAN (SE) |
5. EN AHMAD FADZLI NIZAM (ICA) |
PENGURUSAN PS |
1. DR NORASWALIZA (SE)(P) |
2. DR. NORZIHANI (ICA) |
3. DR ZAHRIAH OTHMAN (SE) |
4. PM DR NOR AZMAN ABU (SKK) |
5. EN RAZAK (SE) |
6. PN ROHAYA IBRAHIM (A) |
BENGKEL I |
1. PN SYAHIDA (P) |
2. DR NORASHIKIN (SE) |
3. PN. ZURAINI (ICA) |
4. DR NORHARYATI HARUM (SKK) |
5. EN. NOR AZMAN MAT ARIFF (SKK) |
6. PN NORAZLIN (MI) |
7. EN MOHAMAD LUTFI (MI) |
BENGKEL II |
1. NOR HASLINDA (SE)(P) |
2. EN MOHD NAJWAN (SKK) |
3. DR HAMZAH ASYRANI (MI) |
4. EN. MOHD FADZIL (SE) |
5. PN SYARULNAZIAH (SKK) |
6. PM DR AHMAD NAIM (MI) |
7. DR NGO (ICA) |
LATIHAN INDUSTRI |
1. PN.ROSMIZA WAHIDA (SE)(P) |
2. DR ZERATUL IZZAH (ICA) |
3. PN IRDA (SKK) |
4. EN AMIR SYARIFUDDIN (SE) |
5. DR IBRAHIM (MI) |
6. DR INTAN ERMAHANI (SE) |
7. PN HANIZA NAHAR (SKK) |
8. DR. LIZAWATI (SE) |
PSM & PD |
1. DR NURUL AZMA (SKK) (P) |
2. PN AZLIANOR (SE) |
3. DR ABDUL SYUKOR (ICA) |
4. PN ROSLEEN (SE) |
5. DR SEK YONG WEE (ICA) |
6. DR. FARAH NADIA (MI) |
7. DR. S.M. WARUSIA (SKK) |
8. EN SYARUL AZHAR SANI (PD) |
9. DR. FARAH NADIA (MI) |
NON-ACADEMIC COMMITTEE
NON-ACADEMIC COMMITTEE
PENASIHATAN PERSATUAN PELAJAR |
1. EN SHAHRIL PARUMO (MI) (P) |
2. CIK NUZULHA KHILWANI (ICA) |
3. DR SARNI (MI) |
PERTANDINGAN |
1. DR SITI AZIRAH (SE)(P) |
2. NAZREEN (MI) |
3. EN YAHYA IBRAHIM (MI) |
4. EN MOHD ZAKI (SKK) |
UNIT PERUNDINGAN |
1. DEKAN (K) |
2. PM DR FAIZAL (SKK) |
3. DR ZULISMAN (MI) |
4. PM DR BURHANUDDIN (ICA) |
PENULISAN DAN PENERBITAN |
1. DR ZAHEERA ZAINAL ABIDIN (P) |
2. DR SHEKH FAISAL (SKK) |
3. DR ROBIAH YUSOF (SKK) |
4. DR HAZWANI (ICA) |
5. PROF. DR. MOHD KHANAPI (SE) |
UNIT KURSUS PENDEK & LATIHAN PROFESIONAL |
1. DR SITI NURUL MAHFUZAH (MI)(K) |
2. DR SHARIFAH SAKINAH (P) |
3. PM DR CHOO YUN HUOY (ICA) |
4. EN MOHD HAKIM (SKK) |
5. DR NURUL AKMAR (SE) |
KHIDMAT MASYARAKAT |
1. PN HOR HAFEIZAH HASSAN (SE)(P) |
2. DATIN NURAZLINA SANUSI (SE) |
3. DR. YOGAN A/L JAYA KUMAR (ICA) |
4. EN SUHAIMI (SKK) |
5. CIK ROHANA (A) |
6. EN JASMI (A) |
PENGURUSAN KUALITI |
1. PN NOR MAS AINA (SE)(P) |
2. DR RAIHANA SYAHIRAH (SKK) |
3. PN MASLITA (SE) |
4. DR RAJA RINA (SE) |
5. PN ZARITA (SE) |
6. DR UMMI RABAAH (SE) |
7. DR GEDE (ICA) |
WEB & E-LEARNING |
1. DR NAZRUL (SKK)(P) |
2. DR ZURINA (SKK) |
3. DR ZAHRIAH SAHRI (ICA) |
4. EN. WAN SAZLI NASHARUDIN (MI) |
5. PN ANIZA OTHMAN (SE) |
6. EN. NOOR AZMAN (A) |
7. EN. IZWAN (A) |
8. EN. MOHD HAFFEZ (PJ) |
9. EN. MOHD KAMAL TARMIZI (PJ) |
OSHA (ERT/HIRAC/1st AID) |
1. EN ARIFF IDRIS (SKK) (P) |
2. EN MUHAMMAD RADZI (SKK) |
3. SEMUA PJ |
4. PN NORHIDAYAH (A) |
5. PN ROHAYA (A) |
6. CIK ROHANA (A) |
7. EN. JASMI (A) |
8. EN. IZWAN (A) |
PROMOSI & HUBUNGAN LUAR |
1. DR MOHD RIZUAN (SKK)(P) |
2. EN HARIZ (MI) |
3. EN ERMAN HAMID (SKK) |
4. DR HALIZAH BASIRON (ICA) |
5. PN NORHIDAYAH (A) |
6. PN NORASMARA(A) |
7. EN HAFIZAN (PJ) |
8. EN BADROLHISHAM (PJ) |
9. EN MOHD AEINI (PJ) |